printlogo


کد خبر: 56218تاریخ: 1394/8/27 00:00
آهسته آهسته اعتقاداتم را از دست می‌دهم
کی‌روش: اگر قدم‌هایم با رییس هماهنگ نشود، نمی‌مانم

مهمتر از برد پرگل ایران برابر گوام، کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی بود. با توجه به شایعاتی که در روزهای اخیر درباره استعفای کارلوس کی‌روش به‌ وجود آمده بود، همه منتظر بودند تا صحبت‌های کی‌روش را در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی بشنوند اما طبق پیش بینی‌ها کی‌روش حرفی از استعفا نزد و درباره جدایی احتمالی خود از تیم ملی به نحو مبهمی صحبت کرد.
کارلوس کی‌روش پس از پیروزی ایران با شش گل برابر گوام درباره این بازی اظهار کرد: «من از کسب سه امتیاز بازی برابر گوام رضایت کامل دارم و از این موضوع خوشحال هستم. برای ما سه امتیاز مهم بود که توانستیم به دست بیاوریم تا در بازی‌های بعدی مان مقابل هند و عمان به عنوان صدرنشین بازی کنیم.»
وی افزود: «در درجه دوم به تک تک بازیکنانم به خاطر بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک می‌گویم. نمایش بسیار جدی و فوتبال صادقانه‌ای را ارائه کردند و آنها مقابل گوام در کمال احترام بازی کردند تا با سه امتیاز به خانه برگردیم. در نکته سوم اشاره می‌کنم به کار خوبی که فدراسیون فوتبال و کادر فنی گوام و به ویژه بازیکنان این تیم انجام دادند. آنها 90 دقیقه در زمین جنگیدند. اگر با احترام برابر این تیم به میدان رفتیم، بعد از بازی با احترام بیشتری اینجا را ترک می‌کنم و امیدوارم فوتبال گوام همین روند را برای آینده‌ای هر چه بهتر ادامه بدهد.»
سرمربی تیم ملی درباره وضعیت دو بازیکن مصدوم تیم ملی هم گفت: «هنوز تشخیص کاملی نداده‌ایم و نمی‌توانیم اکنون دقیقا درباره وضعیت این مصدومیت‌ها صحبت کنیم اما احتمالا مصدومیت مهدی ترابی بیشتر است ولی بقیه بازیکنان بازی لیگشان را انجام خواهند داد. MRI لازم را انجام می‌دهیم و متاسفانه مصدومیت هم جزیی از فوتبال است.»
کی‌روش در پاسخ به این سوال که نگاه‌تان به آینده چگونه است، گفت: «مطمئنا به بازی بعدی‌مان برابر هند و عمان توجه می‌کنیم. نگرش بنده این است که همیشه تمرکزم را روی بازی بعدی می‌گذارم. البته دو نوع طرز فکر در فوتبال است و اینطور به نظر می‌رسد که شاید به طرز فکر بنده اهمیت داده نشده است. البته وقتی به تهران برسیم، بیشتر راجع به این مسائل صحبت می‌کنیم اما در کل باید بگویم که تمرکزمان را روی بازی مقابل هند می‌گذاریم.»
وی در پاسخ به سوال خبرنگار گوامی مبنی بر اینکه آیا به کارتان در تیم ملی ایران ادامه خواهید داد یا خیر، گفت: «واقعا نمی‌توانم در حال حاضر جواب محکمی به این سوال بدهم. اگر قدم‌های من با رییس فدراسیون فوتبال و مسیرمان بتواند هماهنگ شود، می‌توانیم ادامه بدهیم اگر نه این کار صورت نمی‌گیرد. در حال حاضر نمی‌توانم به این سوال جواب بیشتری بدهم ولی بعد از 5 سال آهسته، آهسته دارم امیدها و اعتقادهایی که در این مسیر داشتم را از دست می‌دهم. البته آینده من به نقطه‌نظرها و تصمیم‌های رییس و فدراسیون هم مرتبط خواهد شد.»

بازی برای امتیاز بیشتر!
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با همان استایل همیشگی تیم ملی را در پیروزی پرگل مقابل گوام رهبری کرد. کی‌روش که شایعاتی درباره احتمال کناره‌گیری‌اش پس از این بازی منتشر شده بود، در نهایت در کنفرانس مطبوعاتی تنها به اعلام نارضایتی نسبت به شرایط بسنده کرد. اتفاقی که در نهایت منجر به ادامه کار او با تیم ملی بعد از گرفتن امتیازات لازم از رییس فدراسیون خواهد شد! کی‌روش برای اولین بار در یک کنفرانس مطبوعاتی برخی از اتهامات را متوجه رییس فدراسیون کرد و حرفی از وزارت ورزش یا افراد دیگر به میان نیاورد که همین مساله نشان می‌دهد او برای جلسه روز پنج‌شنبه با علی کفاشیان برنامه‌ریزی کرده است.


Page Generated in 0.0036 sec