printlogo


کد خبر: 266895تاریخ: 1401/11/30 00:00
خبر ومصاحبه

باشگاه استقلال باز هم بیانیه داد
اظهارنظر ساپینتو در مورد آزمون تکذیب شد
صبح دیروز نقل قولی از سوی ریکاردو ساپینتو در فضای مجازی منتشر شد که حواشی زیادی به دنبال داشت. چند هفته پیش بود که علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی، از درخواست سرمربی پرتغالی برای جذب سردار آزمون و علی قلی‌زاده خبر داد .فتح‌الله‌زاده مدعی شد که ساپینتو در نقل و انتقالات زمستانی، خواستار جذب این نفرات بوده است. روز گذشته نیز اظهارنظری از سوی سرمربی پرتغالی در فضای مجازی منتشر شد که او اعلام کرده بود: «هرگز نگفتم که سردار آزمون رو برای تیمم می‌خوام اما گفتم مهاجم با کیفیتی مثل سردار آزمون جذب‌ شه که‌ متأسفانه خبری نشد و گفتند به خاطر بدهی به سرمربی ایتالیایی نمی‌تونیم مهاجم بگیریم.» این مصاحبه باعث شد تا باشگاه استقلال نسبت به تکذیب آن اقدام نماید. در این بیانیه آمده است:«نقل قولی که از سوی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در برخی صفحات مجازی در حال انتشار است، کذب محض بوده و سرمربی استقلال اعلام کرد چنین اظهاراتی را هرگز انجام نداده است.»
 
اکبرپور: فارسی بلد نیستند، پرتغالی را متوجه می‌شوند؟
این روزها نقش اول تمام اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری‌ها ساپینتو است. اما پیشکسوتان استقلال سعی می‌کنند در این شرایط پیش آمده از سرمربی تیم حمایت کنند. علیرضا اکبرپور بازیکن سابق استقلال در این خصوص می‌گوید: «آقایان در فارسی حرف زدن مشکل دارند اما معنی پرتغالی را می‌فهمند! انگلیسی را بلد نیستند اما پرتغالی می‌فهمند! ظاهراً همه به کلاس پرتغالی رفته‌اند! کمیته انضباطی اگر می‌بیند حرف بی‌ربطی زده شده جریمه کند، اما از  طرف مقابل هم اجازه ندهد هر کسی به نیمکت تیم دیگر حمله کند. چرا باید نگاه‌شان به نیمکت و مربیان استقلال باشد که ببینند چه حرفی زده می‌شود؟ کمی هم روی فوتبال خودتان تمرکز کنید. کمیته انضباطی که ساپینتو را 4 جلسه محروم کرده با بقیه هم همینطور رفتار کند.» اکبرپور در ادامه می‌گوید: «مربیان تیم‌های دیگر کنار زمین مدام در حال جار و جنجال هستند. باید با افرادی هم که به کادرفنی تیم مقابل حمله می‌کنند، به محوطه نیمکت حریف می‌روند و حرکات زشت انجام ‌می‌دهند برخورد شود.»
 
هشدار برای سه کارته‌ها
استقلال هفته آینده در لیگ برتر به مصاف نساجی خواهد رفت. بعد از این بازی آبی‌ها با گل‌گهر بازی دارند و چنانچه رافائل سیلوا، مهدی قایدی و مهدی مهدی‌پور در دیدار برابر نساجی کارت زرد بگیرند از بازی بعدی آبی‌پوشان در هفته بیست و دوم که برابر گل‌گهر خواهد بود، محروم خواهند شد. بازیکنان استقلال باید با توجه به حساسیت بازی با گل‌گهر حواس‌شان جمع باشد تا احتمالاً با محرومیت از این بازی بزرگ مواجه نشوند. البته وضعیت مهدی‌پور مبهم است و مشخص نیست به بازی با نساجی برسد یا خیر؟


Page Generated in 0.0071 sec