printlogo


کد خبر: 265300تاریخ: 1401/11/6 00:00
خبرپاسخ منفی مطهری به بازیکنان در مورد اکبر صادقی
اکبر صادقی هافبک نساجی قائمشهر قبل از بازی با مس رفسنجان توسط حمید مطهری از تیم کنار گذاشته شد. این بازیکن چند روز قبل از انجام این بازی متوجه شد که در ترکیب ثابت قرار ندارد و همین موضوع باعث شد به کادر فنی اعتراض کند. این اتفاق در نهایت باعث شد تا سرمربی نساجی، صادقی را از تیم کنار بگذارد. او دومین بازیکن مسن بعد از مسعود شجاعی است که پیش‌تر از تیم کنار گذاشته شده بود. در چند روز اخیر برخی از بازیکنان نساجی از مطهری خواسته‌اند که بعد از تنبیه انضباطی صادقی، این بازیکن را ببخشد تا او به تمرینات برگردد ولی مطهری به درخواست شاگردانش پاسخ منفی داده و گفته صادقی باید از نساجی جدا شود. باید دید در نهایت مطهری از موضع خود کوتاه می‌آید یا اینکه صادقی از نساجی جدا خواهد شد.
 
دهقانی: عنایتی مربی بزرگی است
رضا دهقانی، بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان، در مورد تغییرات روی نیمکت این تیم این‌طور حرف می‌زند: «اشکش انسان با معرفت و پرتلاشی‌ بود ولی در شرایط خیلی سختی تیم را تحویل گرفت، بازی خانگی هم نداشت. متأسفانه نتوانستیم آن طور که باید نتیجه‌ بگیریم اما او زحمتش را کشید. بچه‌ها از نظر روحی به هم ریخته‌اند و این مشکل فقط به‌دلیل نتیجه نگرفتن است. وقتی برای یک تیم این شرایط پیش می‌آید، سخت می‌تواند از آن عبور کند اما قطعاً در ادامه فصل کاری می‌کنیم که دل هواداران شاد شود.»
او در مورد عنایتی حرف‌هایی دارد: «عنایتی مربی بزرگی است و نیازی به تعریف من ندارد، امیدوارم با آمدنش نتایج خوبی بگیریم و شرایط به شکلی پیش برود که از این بحران خارج شویم. واقعاً از این وضعیت خسته شده‌ایم و امیدوارم او برای ما خوش یمن باشد.»
دهقانی در مورد اینکه نفت مسجد سلیمان در لیگ می‌ماند یا خیر؟ این‌طور توضیح می‌دهد: «نمی‌خواهم وعده دروغین بدهم اما به هر حال‌ چهل و دو امتیاز و یک نیم فصل دیگر باقی مانده است. ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که تیم را در لیگ برتر نگه‌ داریم.»
 


Page Generated in 0.0068 sec