printlogo


کد خبر: 254524تاریخ: 1401/6/14 00:00
حداقل سه تیم بیشتر از ما خرج کرده‌اند
گل‌محمدی: با این زمین باید روی هوا و فیزیکی بازی کنیم

یحیی گل‌محمدی در بیشتر زمان نشست مطبوعاتی دیروز خود درباره کمبود امکانات و مشکلات سخت افزاری مسابقات لیگ برتر شامل ورزشگاه‌ها و ... صحبت کرد و البته به انجام بازی بدون تماشاگر مقابل هوادار معترض بود تا اعتراض‌ها و گلایه‌هایش از باشگاه به سمت فدراسیون و سازمان لیگ تغییر سمت دهد. مهم‌ترین صحبت‌های او را می‌خوانید.
 بازی با هوادار را چطور می‌بینید؟
ما در هفته پنجم لیگ قرار داریم و بازی خیلی مهمی در پیش داریم. این امتیازات به ما کمک می‌کند و هدف اصلی ما کسب 3 امتیاز است. هوادار تیم سختکوش و فنی است و بازیکنان جوانی در اختیار دارد. ما بازی راحتی نداریم. شرایط زمین چمن خوب نیست و کار تاکتیکی آنجا بد انجام می‌شود اما بازی باید روی هوا و فیزیکی انجام شود. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم اما ما تیمی هستیم که روی زمین بازی می‌کنیم. شرایط زمین دستگردی خوب نیست چرا که سه تیم آنجا بازی می‌کنند و چند تیم هم تمرین می‌کنند که همین مسأله باعث می‌شود شرایط زمین خوب نباشد. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متأسفانه به جای اضافه کردن امکانات، شرایط به گونه‌ای است که هر سال از نظر امکانات پسرفت می‌کنیم. شهری که فرودگاه ندارد استادیوم دارد، یا شهری که استادیوم دارد هتل ندارد! من از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می‌خواهم به این مسائل توجه کرده و نظارت بیشتری داشته باشند. این مسائل برای لیگ ایران خوب نیست، چون ما از نظر امکانات ضعیف و فقیر هستیم. هیچ برنامه‌ای هم برای ایجاد شرایط بهتر وجود ندارد. زمین چمن ورزشگاه آزادی هم شرایط خوبی ندارد چرا که آنجا پرسپولیس، استقلال و تیم ملی بازی می‌کنند. ما اگر دنبال کیفیت و لذت فوتبال هستیم باید شرایطش را هم فراهم کنیم. من گلایه خودم را مطرح کردم تا شاید کسی به خودش بیاید. امیدوارم بازی فردا (امروز) برای ما همراه با 3 امتیاز باشد. ما شرایط خوبی داریم، ولی بازی فردا (امروز) سخت است. شرایط بازی غیرقابل پیش‌بینی است اما امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم.
یکی از باشگاه‌ها به مبلغ قرارداد دو مهاجم خارجی پرسپولیس معترض شده.
من شخصاً دوست دارم فوتبالی حرف بزنم اما این صحبت‌ها واقعیت ندارد. من حداقل سه تیم را می‌شناسم که هزینه آنها بالاتر از ماست و از بقیه تیم‌ها بی‌خبرم. مشخصاً ما بر اساس نیازهایمان یارگیری و هزینه کردیم اما ذهن خودم را درگیر این مسائل نمی‌کنم. باشگاه باید به این مسائل ورود کند.
گفته می‌شود 9 بازیکن از تیم شما به تیم ملی دعوت شده.
این اتفاق قطعاً تأثیر خوبی برای ما ندارد چرا که ما به همه بازیکنان در کنار هم نیاز داریم، اما باعث افتخار است که 9 بازیکن ما به تیم ملی دعوت شده‌اند. من برای بازیکنان تیم ملی و تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم چرا که همیشه تیم ملی اولویت دارد.
شرایط لوکادیا چطور است؟
او با توجه به دو بازی که انجام داده شرایط بهتری دارد و بازی به بازی بهتر می‌شود.
در دفاع چپ مشکلی در تیم‌تان احساس نمی‌کنید؟
ما در دفاع چپ علی نعمتی، مهدی احمدی و وحید امیری را بعد از بازگشت او خواهیم داشت و مشکلی در این پست نداریم.

سکوت یحیی درباره کی‌روش:
هر کسی باشد کمک می‌کنم

سرمربی پرسپولیس در خصوص شایعه بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی و اینکه آیا شما موافق تغییر و تحول در کادر فنی این تیم هستید یا نه، گفت: «نظرات کارشناسان و فوتبالی‌ها در این خصوص خیلی مهم نیست و من هم در بحث انتخاب کادر فنی تیم ملی نظر خاصی ندارم؛ چرا که هرچه بگویم حاشیه درست می‌شود. اتفاقات در فوتبال ما غیرقابل پیش‌بینی است و باید گوش‌های خود را تیز کنیم تا افکار را بشنویم. من برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم و هر کسی هم که در کادر فنی باشد هر کمکی بتوانم انجام می‌دهم.»
 
 


Page Generated in 0.0157 sec