printlogo


کد خبر: 249098تاریخ: 1401/4/7 00:00
خود رأی نیستم
قاسمپور:‌ مربی‌ای نمی‌خواهیم که از بازیکنانش پول بگیرد

ابراهیم قاسمپور مدیر فنی صنعت نفت آبادان در گفت‌و‌گو با ایلنا، در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیمش می‌گوید: «در مورد گزینه‌ها به هر حال مربیانی که در حال حاضر تیم ندارند مشخص هستند، اما نمی‌توانم از فرد خاصی نام ببرم. تنها می‌توانم به هواداران صنعت نفت آبادان بگویم تلاش‌مان را انجام می‌دهیم بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم. تلاش ما بر این است که تا روز جمعه سرمربی را انتخاب کنیم تا کارهای تیم زودتر انجام شود.
تاکنون بنده و اعضای هیأت مدیره باشگاه به صورت مجازی در خصوص گزینه‌های مدنظرمان بحث کردیم. قرار است ظرف دو روز اخیر جلسه‌ای در آبادان به صورت حضوری برگزار کنیم. ما با هیچ مربی‌ای نه تماس گرفتیم و نه مذاکره‌ای داشتیم. فقط بین خودمان بر اساس معیارهای که داریم آنها را بررسی می‌کنیم تا به گزینه اصلی برسیم. هدف‌مان در این انتخاب آن است که با کمترین ضریب اشتباه ممکن بهترین گزینه را برای هدایت تیم انتخاب
 کنیم.»
اما آنها چه معیارهایی را برای انتخاب سرمربی در نظر می‌گیرند: «اخلاق‌گرایی، آشنایی به علم روز فوتبال، فعالیت کاری در سال‌های اخیر، کاریزما و قدرت تأثیرگذاری روی اعضای تیم. البته قبول داریم که همه معیارها در یک فرد جمع نمی‌شود اما نزدیکترین فرد به معیارهای فوق می‌تواند کمک کند. برای مثال ما شاهد این بودیم که بعضی از مربیان قراردادشان کمتر از بازیکن بوده؛ اما با پول‌هایی که از بازیکنان دریافت کردند، چند برابر آنها درآمد داشتند، آنوقت چنین مربی‌ای می‌تواند اخلاق‌گرا باشد؟»
قاسمپور در خصوص اینکه گفته می‌شود اعضای هیأت مدیره نقش اصلی انتخاب سرمربی را به او واگذار کرده‌اند این‌طور می‌گوید: «اعضای هیأت مدیره به من لطف دارند شاید نظر بنده را در مسائل فنی در ارجحیت قرار بدهند؛ اما خود رأی نیستم و قطعاً با مشورت تیمی کار را پیش خواهیم برد.
 ما بر اساس معیارها و رزومه افراد، آنها را اولویت‌بندی می‌کنیم. هر گزینه‌ای در اولویت بالاتر باشد با او مذاکره می‌کنیم و اگر توافقی حاصل نشود سراغ گزینه‌های بعدی می‌رویم.»
 


Page Generated in 0.0052 sec