printlogo


کد خبر: 248526تاریخ: 1401/3/28 00:00
خبر

با قراردادی 4 ساله و رسمی
هافبک برایتون به تاتنهام پیوست
تاتنهام خبر از رسمی شدن انتقال ایوز بیسوما، هافبک برایتون داد. در روزهای گذشته تماس‌های نهایی با برایتون در مورد شرایط پرداخت مبلغ انتقال و سپس زمان انجام کار‌های اداری انجام شد. معاینات پزشکی نیز از قبل برنامه‌ریزی شده بود و دیروز به انجام رسید. تاتنهام برای این انتقال 29 میلیون یورو هزینه کرد و به این مبلغ باید پاداش‌ها را نیز اضافه کرد. ایوز بیسوما که اهل کشور مالی است، سال 2018 از لیل راهی برایتون شده بود. قرارداد او تا 2026 اعتبار خواهد داشت.
 
جدایی دستیار گواردیولا از منچسترسیتی
خوانما لی‌یو، دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی از سال 2020 جانشین میکل آرتتا شد و در دو قهرمانی اخیر سیتی در لیگ برتر نقش مهمی ایفا کرد. پپ گواردیولا در هر فرصتی سعی در تمجید از لی‌یو داشته و نقش راهنمایی‌ها و ایده‌های مفید او را برجسته کرده است ولی لی‌یو امروز رسماً از سیتی جدا شد تا مربی السد قطر شود. لی‌یو که سابقه هدایت ساراگوسا، آلمریا، سویا و سوسیداد را در اسپانیا دارد، همچنان خود را دارای قابلیت سرمربیگری می‌بیند و به همین دلیل به شکل جدی در حال بررسی پیشنهاد باشگاه قطری است. طبق ادعای آاس، او چیزی تا پذیرش جانشینی خاوی گراسیا در السد فاصله ندارد؛ مربی اسپانیایی که خود جانشین ژاوی شده بود و توانست فصل قبل السد را قهرمان لیگ کند.
 
مانه در بایرن؛ انفجار سومین بمب تابستانی
کار انتقال سادیو مانه به بایرن تمام شده و تأیید رسمی آن توسط دو باشگاه بزودی اعلام خواهد شد. این بازیکن یکی از مهره‌های کلیدی یورگن کلوپ در موفقیت‌های چند سال اخیر این تیم بود. ساعتی پیش فابریتزیو رومانو ادعا کرد که توافق بایرن و لیورپول بر سر انتقال مانه نهایی شده و او با قراردادی به ارزش 32 + 8 میلیون یورو و تا سال 2025 پیراهن بایرن را به تن خواهد کرد. لیورپول برای این مهاجم 30 ساله، 50 میلیون یورو می‌خواست ولی در نهایت با درخواست بایرنی‌ها موافقت کرد. به این ترتیب مانه سومین بمب تابستان پس از انتقال ارلینگ هالند به سیتی و داروین نونیز به لیورپول خواهد بود. مانه فصل قبل 23 گل به ثمر رساند و در مجموع 269 بازی برای لیورپول، 120 گل زد و 48 پاس گل داد. او با قرمزها به قهرمانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان رسید.
 
تور جهانی زیر ۱۸ سال تنیس
پسران فینالیست شدند
مرحله نیمه نهایی رقابت‌های تور جهانی زیر ۱۸ سال در دهکده ورزشی چهارباغ کرج برگزار شد که امیرعلی قوام و یونس طلاور در بخش پسران و فاطمه‌سادات زنجانی به همراه وزوکو از آفریقای جنوبی راهی فینال انفرادی شدند.  در جدول اصلی مسابقات پسران ۴۸ بازیکن از‌ کشورهای ایران، ترکیه و هند و در بخش دختران ۳۶ تنیسور از کشورهای ایران، هند، روسیه، آفریقای‌جنوبی، چین و ترکیه  حاضر شدند.

Page Generated in 0.0058 sec