printlogo


کد خبر: 248523تاریخ: 1401/3/28 00:00
چالش عجیب پیرامون پرسپولیس
از قرارداد 40 میلیاردی تا اطلاعیه اصلاح

 روز گذشته رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راهی برنامه «ورزشگاه» شد تا در مورد مسائل مختلف صبحت کند. او در بخشی از این حرف‌ها، بار دیگر از یحیی گل‌محمدی تعریف و تمجید کرد. با این حال، مجری برنامه در جایی از درویش پرسید: «ادامه همکاری باشگاه با گل‌محمدی ربطی به رقم قرارداد ایشان دارد یا نه چون شنیده می‌شود 40 میلیارد برای دو فصل پیش‌روست؟» درویش این طور پاسخ داد: «این قدر نیست اما شاید کمی کمتر (از 40 میلیارد تومان) باشد. با این حال، ربطی به این مسائل هم ندارد چون یحیی اعلام کرد بدون اینکه وجهی بگیرم، از پرسپولیس می‌روم.»
همین جمله کافی بود تا فضای مجازی بهم بریزد و بحث لو رفتن رقم قرارداد سرمربی پرسپولیس به یک بحران جدید برای این باشگاه تبدیل شود. کسی باور نمی‌کرد یحیی قرار است برای دو فصل آینده 40 میلیارد تومان بگیرد. حتی بعضی از هواداران پرسپولیس حساب و کتاب کردند و به این نتیجه رسیدند که گل‌محمدی ساعتی 2 میلیون و 300 هزار تومان، روزی 55 میلیون تومان و ماهی یک میلیارد و 650 میلیون تومان درآمد دارد و این موضوع، بهانه جدیدی برای درگیری مجازی هواداران پرسپولیس با سایر باشگاه‌ها شد.
در ادامه این اتفاقات، باشگاه پرسپولیس با انتشار اطلاعیه‌ای، اعلام کرد همه این حرف و حدیث‌ها، سوءتفاهم است: «بعد از حضور رضا درویش، مدیرعامل باشگاه در برنامه ورزشگاه، خبری مبنی بر مبلغ قرارداد سرمربی تیم در رسانه‌ها منتشر شد که به نظر می‌رسد برداشت درستی در این رابطه صورت نگرفته است. اظهارنظر مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به مجری برنامه اشاره به مبلغ قرارداد سرمربی تیم در بازه زمانی سه ساله بود که دو سال از قرارداد آقای گل‌محمدی مانده است اما در رسانه‌ها عنوان شده این مبلغ مربوط به دو سال است که بدینوسیله این موضوع اصلاح می‌شود.»
این در حالی است که گل‌محمدی قرارداد دوساله داشت اما زمان مدیریت مجید صدری، مدت قرارداد برای دو فصل دیگر تمدید شد؛ یعنی تا پایان لیگ بیست و سوم که یک فصل از آن گذشته و دو فصل دیگر باقی مانده است. به هر حال، ابهام اصلی برطرف نشده و حتماً مدیران باشگاه در روزهای آینده، در این مورد مطالب و اطلاعات بیشتری در اختیار رسانه‌ها و هواداران قرار می‌دهند.
 

Page Generated in 0.0052 sec