printlogo


کد خبر: 248261تاریخ: 1401/3/23 00:00
خبر

پایان رضا اسدی با پرسپولیس
رضا اسدی که فصل پرماجرایی با پرسپولیس داشت در آستانه جدایی از این تیم است. او پر سر و صداترین خرید فصل قبل پرسپولیس بود، ولی اوضاع برایش خیلی خوب پیش نرفت و نتوانست انتظارات را برآورده کند.
اسدی در مجموع 928 دقیقه برای پرسپولیس در لیگ برتر به میدان رفت تا جزو ده بازیکن نخست این تیم با بیشترین دقایق بازی نباشد. با این حال او چهار گل برای قرمزها در لیگ برتر به ثمر رساند.
در این شرایط به نظر می‌رسد که طرفین تمایلی به ادامه همکاری ندارند و اسدی ترجیح می‌دهد که سال آینده فوتبالش را در یک تیم دیگر و دور از هیاهو دنبال کند.
ظاهراً اسدی از تیم‌های لیگ برتری و همچنین تیم‌های آسیایی پیشنهاد دارد و باید دید فصل آینده پیراهن چه تیمی را به تن خواهد کرد.
 
هواداران تراکتور به ما اعتماد کنند
خطیر: بجز ساغلام، با دو مربی دیگر در حال مذاکره هستیم
 علی خطیر نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتور با تأکید بر تداوم مذاکره با ساغلام، گفت: «علاوه بر ساغلام با دو مربی مطرح و سطح اول فوتبال اروپا نیز در حال مذاکره هستیم و تا آخر هفته با یکی از این سه گزینه به توافق نهایی دست خواهیم یافت. بنا به نظر هیأت مدیره باشگاه، کارگروه ویژه‌ای به ‌منظور بررسی برنامه‌ها و شرایط این مربیان ایجاد شده و ان‌شاءالله پس از جمع‌بندی موضوع و حصول توافق تا آخر هفته جاری، قرارداد سرمربی تیم امضا می‌شود.»
نایب رئیس هیأت‌مدیره تراکتور در پایان خاطرنشان کرد: «از هواداران پرشور و عزیزمان استدعا داریم که به خدمتگزاران خود در باشگاه تراکتور اعتماد کنند و با صبوری خود ما را در تحقق یک هدف مشترک که همانا موفقیت باشگاه بزرگ تراکتور است، همراهی کنند، ما به‌طور کامل دغدغه و نگرانی به حق هواداران را درک می‌کنیم و هدف هیأت مدیره و مدیریت باشگاه اتخاذ تصمیم مناسب برای آینده تراکتور است تا شاهد تکرار اتفاقات تلخ گذشته نباشیم و با قدرت و انسجام فصل را شروع کنیم.»
 
شکست عجیب تیم ملی والیبال برزیل مقابل چین!
تیم ملی والیبال برزیل مقابل هواداران خود با نتیجه سنگین ۳ بر صفر در لیگ ملت‌ها شکست خورد. در هفته اول لیگ ملت‌های والیبال چین موفق شد برزیل میزبان را با نتیجه غیرمنتظره ۳ بر صفر شکست دهد. چین به ترتیب حریفش را با نتایج ۲۳-۲۵ ، ۲۹-۳۱ و ۲۳-۲۵ شکست داد.
 برزیل در این مسابقه پر اشتباه ظاهر شد و ۲۵ امتیاز را روی اشتباهاتش به حریف داد اما چینی‌ها خطای فردی کمتری داشته و تنها ۱۸ امتیاز را به برزیل واگذار کردند. در پایان این رقابت ژانگ جینگین با کسب ۲۵ امتیاز بهترین بازیکن زمین نام گرفت. سوزآ آلن با کسب ۱۹ امتیاز بهترین بازیکن برزیل بود اما نتوانست مانع شکست عجیب تیمش شود.

Page Generated in 0.0067 sec